Vücut Geliştirme
Konusunda uzman kadromuz ile birebir, kilonuza, boyunuza ve yaşınıza özel beslenme ve antreman programları sayesinde tam performans vücut geliştirme
 
Sağlıklı Zayıflama
Yapılan en büyük hatalar, kilo verirken sağlığınızdan da götürür. Ancak vücudun gereksinimleri, yeterli olduğu seviyede belirlenip o doğrultuda yapılan diyet ve antremanlar ile sağlığınızı korurken zayıflayın.
 
Salon Dersleri
Beraber yapılan sporların en büyük artısı, gruba uyma ve kondisyonu sabitlemedir. Uni Club'da size her konuda yardımcı olacak bir uzman hocamız, vücudunuzun her ihtiyacına göre bir salon dersimiz var.
 
Reformer Pilates
Reformer Pilates dayanıklılık eğitiminde kullanılan en önemli egzersiz aletidir. Joseph H. Pilates tarafından tasarlanan bu esas aletin en son hali Stüdyo Reformer olarak bilinir. Standart stüdyo donanımlarımız arasında yer alan bu makine 'son teknoloji' ürünüdür.
 
Soyunma Odaları ve Duşlar
Hijyen konusunda ki titizlik anlayışımızı, duşunuzu aldığınızda daha iyi anlayacaksınız. Günün her saati sıcak su, kilitli dolaplar, tuvaletler, saç kurutma makinaları, herşey sizin için..
 
Otopark Yeri
Aracımı nereye parkedicem diye düşünmekten vazgeçin. 
Vitamin Bar
Tüm sporcu ürünleri, sporcu besinleri ve sıcak - soğuk içeçeklerle donatılmış Vitamin Bar'ımız